Hakkımızda

Çınarsan Geri Dönüşüm, tehlikesiz atık toplama ayırma hizmetine sahip bir firma olarak işletmelere atık ve çevre sektöründe hizmet vermektedir. Hızla gelişen sanayileşme sonucu çevre sorunları özel önem verilmesi gereken konu haline gelmiştir. Karşı karşıya kaldığımız çevre sorunları global nitelikli olup sınırları aşmaktadır.

Gelişen teknoloji ile birlikte artan sanayi sektörü, beraberinde birçok atığı da ortaya çıkarmakta ve çevreye verdiği kirlilik her geçen gün hızlı bir şekilde artmaktadır. Kirliliğin hızlı bir şekilde artmasına paralel olarak, kirliliği önleme çalışmaları da hızlandırılmıştır. Buna paralel olarak da firmamız faaliyetlerini bu yönde yoğunlaştırmış ve teknolojik gelişmelere uyumlu, üretici firmaların doğrultusunda kendisini sürekli geliştirmiş, her geçen gün hizmet verdiği tesis sayısını arttırmıştır.

DOĞRULUK, SAYGINLIK ve GÜVEN değişmeyen hizmet politikalarımızdır.

Misyon & Vizyon

VİZYONUMUZ : Dünyada var olan gelişmeleri yakından takip ederek, kar ve verimlilikte ülkemizi ve bizi güçlü kılacak alanlara yatırım yapmak, yatırım yaptığımız her alanda başarıya ve olumlu sonuçlara ulaşmak; ulusal pazarda elde ettiğimiz başarıyı uluslararası platforma taşıyarak orada da devam ettirmek; ekonomiye, istihdama ve üretime katkıda bulunarak daha çok büyümek ve büyük kalabilmek için büyük düşünmek gerektiği felsefesini benimseyerek hareket etmek ÇINARSAN GERİ DÖNÜŞÜM'ün vizyonunu oluşturmaktadır.

MİSYONUMUZ : Ülkemiz, müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve çalışanlarımız için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrar ile cevap vermek, yeni yatırımlar ve atılımlar ile her geçen gün daha ileriye gitmek, attığımız her adımda doğruluk ve dürüstlükten ayrılmamak, gelişen teknolojileri yakından takip edip, çağdaş yönetim ilkeleri ışığında uygulayarak, uluslararası standartlarda ürün ve hizmetleri müşteri beklentilerini aşarak sunmak ve her türlü koşulda gelişimi ve sürekliliği sağlamak ÇINARSAN GERİ DÖNÜŞÜM'ün misyonunu oluşturmaktadır.

Geri Dönüşümün Çevreye Katkıları

- Geri dönüşüm sayesinde ağaçlar, mineraller ve su kaynakları korunur. Böylece aslında tüm bu kirlilik kaynaklarına yeni bir sayfa açılmış olur; bembeyaz ve kirden arınmış bir sayfa...

- Tüketim malzemesi üretimi için yeni hammadde arayışına gerek kalmaz, böylece hem hava hem çevre kirliliğinin önüne geçilmiş olur.

- Sera gazı emisyonunun düşmesine neden olarak küresel ısınma konusunda önemli bir katkı sağlar.

- İnsan sağlığına zarar verecek çöp atıklara engel olunur. Böylece doğaya destek çıkarak sağlığımıza da katkı sağlamış oluruz.